Chudák presstitut

Za jízdy autem se nemá telefonovat. Mám handsfree a hovory beru, dokonce i neznámá čísla. Co kdyby šlo o něco důležitého? Vzal jsem telefon, jakýsi mladík zahuhlal svoje jméno a dodal „Český rozhlas“. Začal tónem na hranici drzosti, abych mu prý vysvětlil, jak jsem to myslel se zrušením ústavy, z čeho prý vycházím, z jakého hlasování, a abych mu dal citaci.

Zdražili nám plyn a uhlí…

Major Prášek přišel na ošetřovnu kolem desáté rozradostněn, ba rozjařen. Pracovat zásadně odmítal, což byla jeho forma stávky za to, že mu nebyl umožněn odchod do důchodu v 55 letech, když měl podle zákona odslouženo.

KONFERENCE BUDOUCNOST EVROPSKÉHO ZEMĚDĚLSTVÍ

Konference Budoucnost evropského zemědělství 2021 se koná již příští středu 1. prosince. Vzhledem k aktuální situaci proběhne konference online formou. Celou konferenci budete moci sledovat živě prostřednictvím streamu. Přihlaste se na FB událost zde: https://www.facebook.com/events/238417451509684

Jak na ně

Europoslanec Ivan David hodnotí vítězný výsledek stávky západoevropských zemedělců a vysvětluje podstatu sporu a protestu.

Tento rok pohne světem, tuší Ivan David. Transparenty, které televize z Bruselu neukazují

Rozhovor europoslance MUDr. Ivana Davida, CSc., který včera poskytl Parlamentním listům

Schválení pomoci ukrajinskému režimu a protestní akce zemědělců (video 8 minut)

Poslanec Evropského parlamentu Ivan David v ČT24 kriticky komentuje schválení 50mld Euro Ukrajině na 4 roky v Evropské radě a údajnou porážku Orbána a také protesty zemědělců v zemích Evropské Unie. Obojímu předcházela zásadně chybná rozhodnutí Evropské komise podpořená většinou Evropského parlamentu.

Ivan David: Justice se stává nástrojem politické zvůle!

Ivan David oznámil výsledek šíleného hlasování EU parlamentu o usnesení proti slovenské vládě Roberta Fica! V dokumentu kritizujícím rušení protikorupčních opatření se dokonce vyzývá k tomu, aby slovenská vláda “loajálně” spolupracovala s EU! Usnesení dostane do ruky Evropský žalobce a je to počátek anti-orbanizačního “zahájení” Slovenska! Český europoslanec za SPD MUDr. Ivan David vystoupil ve […]

Přečtěte si, jak šířím dezinformace!

Unijní portál Euractiv.eu informuje o práci jednotlivých europoslanců zvolených za Českou republiku. Věcné informace jsou v pořádku, statistické asi také. Na konci však dodává: „čím se Ivan David… zapsal do povědomí… Upozornil na sebe sdílením několika dezinformací a zavádějících informací, například okolo osiva z Ukrajiny a vývoji na východní Ukrajině“, hlásá unijní portál.

Evropská unie s grindýlem kráčí neochvějně vpřed

Čerpám opět ze studnice eurounijního aktivismu – portálu Euractiv.eu. V každém novém vydání jsou připomenuty závazky zemí EU při dosahování směle stanovených cílů grindýlu. V posledních dvou vydáních to byla propagace větrné energie, samozřejmě v podání expertů z neziskovek.

Je Jurečkovi odpuštěno?

Jede se dál, stoosmička je nerozborná. Premiérovi Jurečkův mejdan v průběhu vraždění nevadí. Ministr se omluvil, bylo to přijato, bylo odpuštěno. Oba jsou katolíci a vědí, jak je odpuštění osvobozující. Není ovšem zdaleka pravda, že kupčení s odpustky skončilo ve středověku.

Novoroční oslovení Ivana Davida (3:54)