Proč kandiduji?

Za prvé, přece se to od politiků očekává, že se svojí kůží půjdou na volební trh. Zvláště pak, když se doplňovací volby konají tam, kde je můj domov a kde chci a mohu lidem, městu Olomouc a přilehlým obcím pomoci.

A za druhé, už se na tuhle vládu opravdu nemůžu dívat, už toho opravdu bylo dost. Čím víc bude v parlamentu lidí, kteří vládě nepůjdou na ruku, tím lépe pro naši zemi.

Jestli jste spokojeni s vládou Petra Fialy a s tím, kam se ubírá náš svět, tak asi nejsem váš typ kandidáta.

Ale jestli i Vám – stejně jako mně – připadá, že se svět zbláznil, jestli si i Vy – stejně jako já – myslíte, že válku je potřeba zastavit u jednacího stolu, a ne přiléváním oleje do ohně, jestli i Vám – stejně jako mně – připadá, že se z politiky vytratil zdravý selský rozum, jestli i Vám – stejně jako mně – záleží na tom, v jakém světě budou žít naše děti a vnoučata, a jestli se i Vám – stejně jako mně – nelíbí současný způsob vládnutí, pak jsem pro Vás nejspíš ta správná volba a budu opravdu ráda, když mi svěříte svůj hlas.

Já Vám na oplátku slibuji, že Vás nezklamu, protože jedno opravdu neumím. Vzdávat se.

ŽIJ PŘÍTOMNOSTÍ, SNI O budoucnosti,
UČ SE Z MINULOSTI

Jsem Zuzana Majerová, kandidátka do Senátu za Olomouc a přilehlé obce v obvodu 61. Olomoucká rodačka, pravicová konzervativní politička, předsedkyně Trikolory. Jsem také bývalá tlumočnice, překladatelka, lektorka a učitelka na základní škole. Hrdá máma dvou synů, majitelka 2 psů, 4 kocourů a jedna z vás.

Nadpis stránky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoree.